Віктор Бабенко - реаліст і мрійник в одній особі. Його творчість так само різнопланова, як і людина. Більшості полтавчан відома серія його робіт «Полтава ХIХ - початок ХХ ст. Ретропогляд». Картини, які дали нам можливість уявити, якою була Полтава в кінці 19, початку 20 століття. Таке рідне і незнайоме місто. 

У своїх роботах Валерій Леонов намагається відтворити те, що вже давно втрачено: можливість передати життя не словами, а образами.
Стиль своїх робіт Валерій визначив як меседж, що означає — послання. Послання до людей, до їх душ, думок.

Творчість Сергія Григор'єва характеризується оригінальним задумом, елементами романтики, різноманіттям при вирішенні тем.

Живопис став захопленням Сергія Говорова. Він вивчає мальовничі техніки, експериментує. Всі роботи автора сповнені світла, кольору, несуть позитивну енергетику глядачам. Автор намагається відобразити всю красу рідного краю і, як мозаїку, скласти власний погляд на навколишній світ.

Денис Городничий художник - реаліст, і при цьому справжній лірик.
Дивлячись на його пейзажі, миттєво переймаєшся красою зображеного моменту, відвертістю, з якою автор підносить глядачеві маленьке диво, що відбувається в природі, - будь то відверто-червоні сполохи заходу, м'який згасаючий вечір, бризкає сонячними відблисками море, або величезні, як вежі хмари, пливуть посеред рівнини.