Багатофігурні і ритмічні полотна художника, сповнені алегоріями і символами, демонструють біблійні і міфологічні сюжети. Його погляд на світ яскравий і цікавий, його мова зрозуміла.

У творчості автор схильний до багатофігурних і ритмічних композицій, предмет яких часто становить біблійний, новозавітний, загальнокультурний міфологічний контекст. Як правило, художник обирає метафору миростворення і духовно-живописних трансформацій.

Дмитро - автор більше десятка монументальних скульптур, які стали прикрасою міст: Полтави, Миргорода, Лохвиці, Горішніх Плавнів, Лубен, Сум. 

Денис Городничий художник - реаліст, і при цьому справжній лірик. Його картини - це пейзажі настрою і емоцій, філософськи осмислені образи української природи. Художнику найцікавіше висловлювати різні стани природи, її настрій.

Творчість для нього - це постійний пошук і експеримент, спроба створити щось нове і неповторне.

Творчість Сергія Григор'єва характеризується оригінальним задумом, елементами романтики, різноманіттям при вирішенні тем.

Художник майстерно володіє техніками олійного та акрилового живопису, однак надає перевагу техніці пастелі. Для Павла Мотієнка техніка пастелі стала можливістю не лише відобразити красу навколишнього світу, але й передати глядачу особливий емоційний стан, характерний для кожного сюжету, який зупинив погляд й залишив у душі яскравий слід.

Мальовничі краєвиди рідного краю є для Сергія Ступки невичерпним джерелом творчого натхнення. В своїх роботах він намагається передати всю гаму настроїв і станів природи. 

Концепція робіт Дениса Зозулі: “Різноманітність природи нескінченна. Існує багато різних форм існування. Кутів сприйняття світу теж багато. Я фіксую лише один із них, це не завжди звично, але це є свобода мого погляду. Творчий процес - це справжня екзальтація!”

У своїх роботах Валерій Леонов намагається відтворити те, що вже давно втрачено: можливість передати життя не словами, а образами.
Стиль своїх робіт Валерій визначив як меседж, що означає - послання. Послання до людей, до їх душ, думок.