Сергій Григор'єв народився 11 червня 1953 року в Петропавловську - Камчатському, Росія, в родині военнослужбовця.

В 1958 сім'я переїхала в Україну в місто Полтава. Закінчив художню школу і відразу вступив до Київського Державного художнього інституту на факультет графіки, який закінчив на "відмінно" в 1977 році.

Активно бере участь в республіканських художніх виставках ( "20 років Українського естампи", та інших) По закінченні строкової служби живе і працює в різних містах колишнього Радянського Союзу. У 1984 році повертається до Полтави.

У 1989 році стає членом Національної спілки художників України, займається плакатом, монументального і станкового малярства, бере активну участь у творчому житті Союзу, і очолює протягом 1991 року, Полтавську обласну організацію Спілки художників України.
У 2006 році їде в Італію, де успішно продовжує творчу діяльність. У 2008 році отримав першу премію в престижному конкурсі живопису "Libero De Libero" в місті Сеттефраті. В цьому ж році проводить персональну виставку в старовинному місті Алатрі, а також стає постійним експозиціонера художньої галереї "Volare".
Роботи зберігаються у Національному музеї Т. Шевченка, Музеї історії Полтавської битви, в приватних колекціях в багатьох країнах світу.